Home Forums Lithuanian Forum Bendradarbiavimas su mokytojais

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #5374
  GiuliaGiulia
  Keymaster

  Forumo taisyklės: Laiminga mokykla

  Sveiki atvykę į mūsų Laimingos mokyklos bendruomenę. Siekdami užtikrinti teigiamą ir konstruktyvią aplinką visiems nariams, nustatėme šias forumo taisykles:

  Pagarbus elgesys: Su visais nariais elkitės mandagiai ir pagarbiai. Nesutarimai neišvengiami, tačiau jie turi būti reiškiami mandagiai. Asmeniniai išpuoliai, įžeidinėjimai, priekabiavimas ar bet koks nepagarbus elgesys nebus toleruojami.

  Aktualumas: Diskusijos turi būti susijusios su vaikų psichologijos ir laimės skatinimo mokyklose tema. Su tema nesusiję pranešimai gali būti šalinami, kad būtų išlaikytas bendruomenės dėmesys.

  Profesionalumas: Šis forumas skirtas mokytojams ir psichologijos bei švietimo srities profesionalams. Bendraudami ir prisidėdami prie diskusijų išlaikykite profesionalų elgesį.

  Įrodymais pagrįstos diskusijos: Nors asmeninė patirtis gali būti vertinga, diskusijose pirmenybę teikite įrodymais pagrįstai informacijai ir mokslinių tyrimų rezultatams. Reikėtų vengti nepagrįstų teiginių ar pseudomokslo.

  Konfidencialumas: Gerbkite kitų asmenų privatumą. Be sutikimo nesidalykite asmenine informacija apie save ar kitus asmenis. Be to, susilaikykite nuo konfidencialios ar jautrios informacijos, gautos profesinėje aplinkoje, aptarinėjimo.

  Plagijavimas ir autorių teisės: Neskelbkite autorių teisių saugomos medžiagos be tinkamo autorystės ar leidimo. Dalydamiesi turiniu iš kitų šaltinių, tinkamai nurodykite autorystę ir laikykitės sąžiningo naudojimo gairių.

  Konstruktyvus grįžtamasis ryšys: Dalyvaudami diskusijose ar teikdami patarimus, siūlykite konstruktyvius atsiliepimus ir įžvalgas. Kritika turėtų būti konstruktyvi, naudinga ir nukreipta į augimo ir tobulėjimo skatinimą.

  Jokios reklamos ir šlamšto: Venkite savireklamos, reklamos ir šlamšto, kuriuo forumas užverčiamas nesvarbiu turiniu. Reklaminiai pranešimai turėtų būti susiję su bendruomene ir skelbiami tam skirtose vietose, jei tai leidžia moderatoriai.

  Atsakingas dalijimasis: Prieš dalydamiesi ištekliais, straipsniais ar nuorodomis, įsitikinkite, kad jie yra patikimi ir atitinka bendruomenės interesus. Reikėtų vengti dezinformacijos ar nepatikimų šaltinių.

  Įstatymų laikymasis: Visi nariai privalo laikytis galiojančių įstatymų ir taisyklių, įskaitant susijusius su intelektine nuosavybe, privatumu ir elgesiu internete.

  Pranešimas apie pažeidimus: Jei susidūrėte su šių forumo taisyklių pažeidimais, nedelsdami praneškite apie juos moderatoriams. Nedalyvaukite viešuose ginčuose ir nebandykite moderuoti kitų narių.

  Moderatorių diskrecija: Moderatoriai pasilieka teisę taikyti šias taisykles savo nuožiūra. Siekiant palaikyti forumo vientisumą ir kokybę, gali būti imtasi tokių veiksmų kaip pranešimų redagavimas, perkėlimas ar ištrynimas.

  Dalyvaudami šioje bendruomenėje sutinkate laikytis šių forumo taisyklių. Už jų nesilaikymą galite būti įspėti, laikinai sustabdyti arba visam laikui uždrausti dalyvauti forume. Dirbkime kartu, kad sukurtume palankią ir praturtinančią aplinką, kurioje būtų galima diskutuoti apie vaikų psichologiją ir skatinti laimę mokyklose. Dėkojame už bendradarbiavimą!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.